DETAILY broušeno, nátěr, jednoduchá údržba, 5let záruka

Uváděné ceny jsou pro sestavu konečné včetně nátěru, montáže, ukotvení a DPH, bez dopravy.

Ukázky z realizací DETAILY www.detska-hriste-obce-skoly.cz | truhlář truhlářské práce Ing. Olga Šašková, s.r.o.

Bezpečné šroubovací ukotvení pro sestavy BEZ BETONÁŽE

• Bezkonkurenční ukotvení bez betonáže – snadná údržba trávníku na dětském hřišti, uchycení nad zemí = zvýšení životnosti dětské sestavy, ukotvení ve svahu, v každém podloží.
  • ukotvení BEZ BETONÁŽE na místě do hloubky 75cm (šroubovací = celoroční realizace)

Celoroční realizace, okamžitá možnost zatížení, rychle a kamkoliv

Pevné uchycení hranolu nad zemí i ve svahu - hloubka 75 cm nebo 90 cm (za příplatek)

Zemní kotva do hloubky 75 cm

Zemní kotva do hloubky 90 cm

Spodní část zemní kotvy

Uchycení hranolu 9 cm

Ukázka z realizace

Ukázky z realizací www.detska-hriste-obce-skoly.cz | truhlář truhlářské práce Ing. Olga Šašková, s.r.o.

Tabule na kreslení samostatná MALÁ

Ukázky z realizací  www.detska-hriste-obce-skoly.cz | truhlář truhlářské práce Ing. Olga Šašková, s.r.o.

Tabule na kreslení samostatná VELKÁ

Pískoviště 2x2m odolnější Douglaska

Pískoviště 2x2m včetně plachty na zakrytí

Pískoviště 3x3m odolnější Douglaska

Pískoviště 3x3m včetně plachty na zakrytí

SMART zahradní domeček

Rozměry SMART zahradní domeček

Kontaktní údaje NAKAVALO s.r.o.

truhlář Václav Holoubek - jednatel, montáže hřišť a domků (734 441 710),

Ing. Olga Šašková - jednatel (732 333 125, OlgaSaskova@NAKAVALOdetem.cz)

Název firmy: NAKAVALO s.r.o. (dříve HOLOUBEK Václav s.r.o.)
Provozovna: Kozlovice ev.č.28, obec Záluží
413 01 Roudnice nad Labem
Telefon:   732 333 125  /  734 441 710  /  776 494 025
E-mail: OlgaSaskova@NAKAVALOdetem.cz
NAKAVALOdetem@seznam.cz
IČ/DIČ: 287 45 540 / CZ28745540
Výpis z Obchodního rejstříku: soubor JPG, soubor PDF

Sídlo firmy: Kozlovice ev.č. č.ev. 28, 413 01 . Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 30320/1.

Naši provozovnu najdete snadno podle mapy: mapě.